Przeglądaj z Nami

  • Przymierzasz się do zakupu nieruchomości?
  • Wahasz się: rynek wtórny czy pierwotny?
  • Masz wątpliwości co do zakupu domu z rynku wtórnego?

Dobrze trafiłeś!

Z pasji do zawodu

Witaj w Przeglądaj z Nami

Tworzymy zespół zapalonych inspektorów nadzoru budowlanego do wykonywania zadań trudnych, nasza dewiza to:

„Nigdy nie zostawiaj klienta w potrzebie, zawsze staraj się znaleźć możliwie najlepsze wyjście z beznadziejnej sytuacji”

Recenzje

Poznaj opinie naszych klientów

Polecam z całego serca wszystkim, którzy są laikami w tej dziedzinie. Zdecydowaliśmy się z mężem na zakup domu z rynku wtórnego w Krakowie. Agent nieruchomości nalegał na szybki podpis i finalizację transakcji. Dzięki profesjonalnej usłudze przeglądu domu wraz z badaniem termowizyjnym uniknęliśmy największego błędu życia. Panowie odwalili kawał świetnej roboty! Skorzystamy na pewno drugi raz oraz polecimy dalej, dziękujemy!

Joanna Nowak

Bezapelacyjnie jedna z lepszych firm odbiorowych z jakimi miałem do czynienia w ostatnich kilku latach. Zajmuję się handlem nieruchomościami. Namiary dostałem od kolegi, który bardzo sobie chwalił profesjonalizm firmy. Sprawdzili kilka nieruchomości przed zakupem i sprzedażą. Pomimo znalezienia usterek/defektów wskazali cenne wskazówki jak rozwiązać problem. Świetna robota Panowie! Polecam i dziękuję.

Piotr Krzanowski

Pełen profesjonalizm! Usługa wykonana sprawnie, dokładnie i fachowo. Dwóch Panów inspektorów przyjechało 20 minut przed czasem. Wytłumaczyli krok po kroku jak będzie wyglądało spotkanie. W trakcie oględzin właściciel próbował „wmówić” nam co jest przyczyną zawilgoceń powstałych w budynku. Czujne oko i ogromna wiedza fachowców uchroniła nas przed sporymi i niespodziewanymi wydatkami. Omówione zostały wszystkie mankamenty domu. Sporządzili raport wraz ze zdjęciami. Duży profesjonalizm! Polecamy

Krzysiek Rogal
Przeglądaj z nami

Mieszkanie rynek wtórny

Czytaj więcej

Przeglądaj z nami

Dom rynek wtórny

Czytaj więcej

Przeglądaj z nami

Mieszkanie od dewelopera

Czytaj więcej

Przeglądaj z nami

Dom od dewelopera

Czytaj więcej

Ciekawostki

Realizacje